Polityka prywatności

Polityka Prywatności Portalu ChrzcinyiKomunie.pl

 
Portal ChrzcinyiKomunie.pl zobowiązuje się do zapewnienia ochrony i przestrzegania poufności danych osobowych zarejestrowanych Ogłoszeniodawców i Użytkowników Portalu. Serwis ChrzcinyiKomunie.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego ogłoszeniodawcy i użytkownika serwisu należącego do ChrzcinyiKomunie.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. ChrzcinyiKomunie.pl  nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych oraz adresowych klientów / użytkowników swojego serwisu.

 

Dane osobowe

 
W czasie korzystania z serwisu ChrzcinyiKomunie.pl  możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, telefon, adres e-mail.

 

Wiadomości Email

 
Portal ChrzcinyiKomunie.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości Email ogłoszeniodawcom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości portal ChrzcinyiKomunie.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).Firmy zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych ChrzcinyiKomunie.pl 

 

Cookies

 
Podczas odwiedzin portalu ChrzcinyiKomunie.pl i żądania wyświetlenia strony ChrzcinyiKomunie.pl, serwery automatycznie rozpoznają adres IP i nazwę domeny odwiedzającej portal osoby. Dane te nie ujawniają jednak żadnych informacji osobistych, a uzyskane informacje służą wyłącznie do opracowywania statystyk liczby odsłon stron i liczby różnych użytkowników odwiedzających portal.

 

Ujawnienie danych

 

Ujawnienie jakichkolwiek danych otrzymanych od Ogłoszeniodawców i Użytkowników Portalu przez ChrzcinyiKomunie.pl może nastąpić tylko zgodnie z następującymi zasadami:
- w przypadku, gdy właściciel portalu jest do tego zmuszone nakazem prawa obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności nakazem Sądu RP.
- w przypadku, gdy ChrzcinyiKomunie.pl zamierza współpracować przy śledztwie dotyczącym domniemanego łamania prawa bez otrzymania nakazu sądu, czy jakiegokolwiek wymagania prawnego.
- przypadku, gdy konieczna jest ochrona praw ChrzcinyiKomunie.pl 
Odwiedzając Portal ChrzcinyiKomunie.pl i rejestrując się Ogłoszeniodawcy i Użytkownicy Portalu wyrażają zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji w wyżej opisany sposób.

  
Administratorem danych osobowych jest:
Axel Media Albert Ksel
26-001 Masłów Drugi,
ul. Krajobrazowa 99
NIP 6572665910
REGON 260278640