Wyślij zapytanie
601... telefon

Złota róża

Wielęcin 52, Wielęcin, Mazowieckie,

601... telefon
Wyświetleń: 693


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 180

Złota Róża

 

 

Nasza firma oferuje profesjonalną organizację przyjęć weselnych, chrzcin oraz innych uroczystości rodzinnych. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowani pracownicy, którzy robią to z pasją sprawia, że organizowanie takich imprez jest dla nas ważnym zadaniem. Zdajemy sobie sprawę, że dla Państwa przyjęcie weselne czy chrzciny są wyjątkowym wydarzeniem, które zapadnie w pamięci do końca życia. Dlatego z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do powierzonego zadania, jakim jest zorganizowanie uroczystości i zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia.
 

Posiadamy dużą salę, która jest klimatyzowana, co zapewni wygodę i komfort w trakcie uroczystości. Ma to szczególne znaczenie w przypadku przyjęć weselnych, które trwają często do białego rana. Dla tych z Państwa, którzy chcą zorganizować u nas przyjęcie dla małego dziecka zapewniamy rodzinną atmosferę oraz najwyższą jakość.
 

Dla Pary Młodej zawsze przygotowujemy niespodziankę, która jest dodatkową atrakcją oraz miłym zaskoczeniem. W tym wyjątkowym dniu wszystko musi być idealne, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo i jakość. Wystrój sali, menu oraz inne atrakcje są zawsze indywidualnie ustalane z klientem i dostosowywane do jego potrzeb. Poznając potrzeby naszych klientów sprawiamy, że w trakcie imprezy wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami klienta i nie ma żadnych kłopotów. W ten sposób zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.
 

Również istnieje możliwość wynajęcia samej sali. To doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy mają własnych organizatorów imprezy lub zależy Państwu ma maksimum swobody i możliwości realizacji własnej koncepcji. Zatem jeśli Państwo chcecie zorganizować przyjęcie, spotkanie biznesowe lub w gronie rodzinnym to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
 

Jeżeli zależy Państwu na prawdziwym profesjonalizmie, fachowej obsłudze oraz dyskrecji to proszę się z nami skontaktować. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania, będą służyć pomocą przez cały czas oraz podpowiedzą, co jest aktualnie modne i stylowe. Pełen profesjonalizm w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i pasją z całą pewnością pozwolą zorganizować przyjęcie marzeń. Niech ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięci Pary Młodej oraz wszystkich gości.

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na serwis BankietyiKonferencje.pl

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wielęcin, Wszystkie, Sale bankietowe

Powrót